środa, grudzień 11, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Akwa bez glonów
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Akwa bez glonów

Odp:Akwa bez glonów 09/03/2010 16:18 #26635

Oj panowie panowie, nie zrozumieliśmy się, mam tapetę wklejoną w moim obecnym zbiorniku, na sylikon akwarystyczny do tylnej szyby, z tego co wiem to one są właśnie do wnętrza akwa, więc nie rozumiem co kolega tu napisał o truciu ryb. Choć wygląda to fajnie, to trudno się czyści, więc w większym zbiorniku chcę tylną szybę od zewnątrz pomalować na granatowo, czarno lub niebiesko. Wystarczy czytać ze zrozumieniem A co do czyścików magnetycznych, to mam taki w obecnym zbiorniku, ale zbiera on tylko te nitkowate glony, a na te zielone plamki (nie wiem czy to glony, czy bakterie, ważne, że ciężko schodzi) to tylko żyletka działa. Pozdrawiam.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.16 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.