poniedziałek, październik 21, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Białe Brudasy ;) => Jaguary od 9 str
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Białe Brudasy ;) => Jaguary od 9 str

Odp: Białe Brudasy ;) 06/09/2015 22:52 #49171

ojjj... takie szkiełko to mi nawet bojownik załatwił tłukąc w ten kolorek na dole który tłukł o szybę, z kolei naklejkowy, jak szyba ma np 1 cm to nie wiem,czy dobrze mierzy. Ja mam teraz jakiś plastikowy na przyssawce, polecam
  • deadend
  • Użytkownik

Odp: Białe Brudasy ;) 06/09/2015 23:12 #49172

Opcją jest zakup solidnej grzałki której nie trzeba kontrolować albo zrobić nieogrzewany baniak z rybami.
Poprzedni miałem nie ogrzewany i teraz też nie zamierzam grzać wody dopóki nie dokupię płaszczek.
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp: Białe Brudasy ;) 07/09/2015 08:49 #49173

Ryby całe i zdrowe, ba jakby nawet szczęśliwsze, że udało im się coś ehmm 'zmienić' - wszyscy znamy ich nieodpartą pokusę ciągłego 'dekorowania' lokum;)

@volf
Mam podobne zdanie jak deadend. Ścianka 11 to już trochę, a i w ogóle mam mieszane odczucia co do skuteczności tego typu termo. Poszukam raczej czegoś z tworzywa za radą wyżej wymienionej:)

@tuptus
Grzałka siedzi dobra bo EHEIM Jager, ale pomimo wszystkich jej zalet uważam, że termometr rzecz święta Nie mówiąc już o konieczności dokonywania drobnych korekt (na starcie) przy każdej grzałce z termostatem.
  • omega
  • Użytkownik

Odp: Białe Brudasy ;) 10/09/2015 19:04 #49191

Drewnojady?

Jakie drewnojady?

Coś zaczyna się dziać...do tego kopią doły Czekamy na parkę, może dwie, 3 ? Docelowo oczywiście 1
KLIK
  • omega
  • Użytkownik

Odp: Białe Brudasy ;) 10/09/2015 23:12 #49195

KLIK nie działa.
  • 1andy1
  • Użytkownik

Odp: Białe Brudasy ;) 11/09/2015 01:31 #49196

Działa
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp: Białe Brudasy ;) 01/11/2015 12:09 #49251

Kilka świeżych fotek i krótkie video ze stemplem w roli głównej

KLIK

PS dla lepszej jakości video wystarczy ściągnąć plik
  • omega
  • Użytkownik

Odp: Białe Brudasy ;) 02/11/2015 18:10 #49252

Do wymiany żwir na piasek i tylne tło na jednobarwne, nie powiem że szkło też bo malizną zajeżdża.
Pozdrawiam Cię i rybki
  • 1andy1
  • Użytkownik

Odp: Białe Brudasy ;) 02/11/2015 19:53 #49253

Dzięki za pozdrowienia Akwa czy aż takie małe? 450l na parkę musi wystarczyć... Niestety większe nie wchodzi w grę. Obecnie 6 szt dość sporych już lokatorów to logiczne, że zajeżdża malizną no ale nie moja wina ze do amorów im daleko:)
Co do piasku, jakoś nie przepadam ale może kiedyś przy restarcie (którego nie planuję) kto wie. Do jednolitego koloru tła mam mieszane uczucia, niby fajne niby sztuczne. Wiadomo 'nie' dla tła z muszelkami i błękitnym morzem, ale juz ponure korzenie i ciemne zarośla why not;) No ale o gustach się nie dyskutuje, ważne ze pupile pełne życia:)
  • omega
  • Użytkownik

Odp: Białe Brudasy ;) 09/11/2015 23:48 #49268

Aż takie masz parcie by rozmnażać ryby. Ja na twoim miejscu wybrałbym dwie najładniejsze a resztę sprzedał. Już czas patrząc na ich rozmiar.
  • volf
  • Użytkownik
Wygenerowano w 0.28 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.