poniedziałek, listopad 20, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Oczko w głowie
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Oczko w głowie

Odp: Oczko w głowie 01/10/2017 09:57 #50289

Uwaga! Wiem, że będziecie w szoku, ale żegnam się na jakiś czas z akwarystyką. Braknie czasu , kiedyś powrócę z 2 metrami. Tak więc jako, że oczywiście macie pierwszeństwo, sprzedaję białasy i całą resztę
  • Ann
  • Użytkownik

Odp: Oczko w głowie 01/10/2017 16:44 #50290

Przykro czytać takie wieści.
  • 1andy1
  • Użytkownik

Odp: Oczko w głowie 02/10/2017 10:37 #50293

Ann napisał:
Uwaga! Wiem, że będziecie w szoku, ale żegnam się na jakiś czas z akwarystyką. Braknie czasu , kiedyś powrócę z 2 metrami. Tak więc jako, że oczywiście macie pierwszeństwo, sprzedaję białasy i całą resztę

1andy1 napisał:
Przykro czytać takie wieści.

Przykro... ale, co nas nie zabije? No! Jak wrócisz z 2m to dostaniesz parkę Jagów bo do tego czasu pewnie wyrosną na tyle, że mój słoik będzie sporo przyciasny

PS Ann brak akwarium nie obliguje do nie udzielania się na forum, zawsze będziesz mile widziana pamiętaj o tym. Tymczasem najlepszego!!!
  • omega
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 02/10/2017 10:38 przez omega.

Odp: Oczko w głowie 02/10/2017 12:49 #50294

Przykro..mi również, ale sami wiecie, że wiele z nas albo wprowadza zmiany albo rezygnuje na jakiś czas W sercu jednak pozostanie akwarystyka Oczywiście, będę Wam kibicować nieustannie a wrócić z pewnością chcę z czymś ciekawym, chociaż niewykluczam naszych kochanych pawic
  • Ann
  • Użytkownik
Wygenerowano w 0.15 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.