wtorek, listopad 19, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

pawiomaniacy..
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: pawiomaniacy..

Odp: pawiomaniacy.. 23/03/2017 16:37 #50086

miałem nie mały problem ze zdobyciem tigerów :blink:na te co na zdjęciach czekałem pół roku bo nic sie nie pojawiało na giełdach i u hodowców jak i w sklepach zoologicznych...w międzyczasie przerobiłem,,zmutowane" tygrysy...ale już ten ,,dziwny" rzut sprzedałem...gdzieś już tu widziałem na forum też tak lekko zdeformowane ryby...moje wyglądały jak rybie buldogi..pyski wersja ,,namiętne usta do wyciągania gwoździ z podłogi"...

Odp: pawiomaniacy.. 23/03/2017 16:40 #50087

miałem nie mały problem ze zdobyciem tigerów :blink:na te co na zdjęciach czekałem pół roku bo nic sie nie pojawiało na giełdach i u hodowców jak i w sklepach zoologicznych...w międzyczasie przerobiłem,,zmutowane" tygrysy...ale już ten ,,dziwny" rzut sprzedałem...gdzieś już tu widziałem na forum też tak lekko zdeformowane ryby...moje wyglądały jak rybie buldogi..pyski wersja ,,namiętne usta do wyciągania gwoździ z podłogi"...

Odp: pawiomaniacy.. 23/03/2017 16:46 #50088

wszytko co do tej pory miałem w swoich akwa jeśli pochodziło z importu śmiertelność do 90%...a pawicami ,,bawię " się już jakieś 12 lat także troszku ich ,,przerobiłem" w swoich zbiornikach..ale wersja ,,zmutowana" genetycznie trafiła mi się raz..niestety nie zrobiłem żadnych fotek tych poprzednich dla porównania

Odp: pawiomaniacy.. 23/03/2017 17:00 #50089

a co do tła to pomysł na ,,szybko" i nie do końca dopracowany.. ale dający nawet spore możliwości i co najważniejsze tani w wykonaniu kwestia zabawy w wycinanie włożone samo surowe tło z tyłu zbiornika bez wcześniejszych prób i tak naprawdę pomysłu typowy sponton i tak na razie pozostał z braku czasu a jak wykonane i z czego?dwa podkłady panelowe jeden jako podłoże a na nim docięte elementy z drugiego podkładu po uprzednim wycięciu ich i lekkim obrobieniu krawędzi pod kątem...sklejone klejem chyba do tapet jeśli dobrze pamiętam :)forma dająca możliwości i tania :)dołożyć cieniowanie odpowiednio dobraną farbą..przycinaniem krawędzi i dokładając coś wg uznania można tanio stworzyć ciekawe tło i dać całkiem niezły efekt 3D

Odp: pawiomaniacy.. 23/03/2017 17:18 #50093

porównując to do tła strukturalnego ,,sklepowego" i jego ceny to przy odrobinie wyobraźni i chwili czasu można tanim kosztem uzyskać całkiem niezły efekt ale to już kwestia indywidualna i gustu i co się komu tak naprawdę podoba no i pomysłowości wykonawcy może na urlopie się pobawię i zobaczę co da się ,,wycisnąć" z tej formy

Odp: pawiomaniacy.. 23/03/2017 21:40 #50097

No niezły pomysł, pod warunkiem, że ktoś ma chęć i umiejętności

Mała wskazówka: przy pisaniu użyj opcji "edytuj" jak chcesz coś dopisać, żeby wszystko było w jednym poście
  • Ann
  • Użytkownik

Odp: pawiomaniacy.. 23/03/2017 23:17 #50100

dokładnie powoli staram się ogarnąć

Odp: pawiomaniacy.. 24/03/2017 16:50 #50107

DSC04699.JPG

Odp: pawiomaniacy.. 24/03/2017 16:51 #50108

DSC04696.JPG

Odp: pawiomaniacy.. 24/03/2017 16:52 #50109

DSC04693.JPG
Wygenerowano w 0.48 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.