piątek, styczeń 21, 2022
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Allegro
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Allegro

Odp:Allegro 03/02/2012 11:09 #43706

Źle mnie zrozumiałeś, chodzi mi o legalnie działające firmy kontra kombinatorzy walący na czarno bez paragonów i faktur. Czy to legalnie działający sklep, hurtownia czy importer to już jeden pies. Podejście mam równie liberalne jak Ty. Sępy moim zdaniem mogą zdechnąć z głodu, szlag mnie trafia jak słyszę o takich sprawach jak ten baran paprykarz.
  • subek
  • Użytkownik

Odp:Allegro 03/02/2012 11:20 #43707

A to wybacz, faktycznie źle Cię odebrałem. Ja mam koło siebie więcej takich ludzi, choćby zalewany systematycznie Sandomierz. Nikt tam domów nie ubezpiecza bo po co? Po każdej powodzi stawiają coraz piękniejsze wille za kase wypłakaną i wykrzyczaną z budżetu państwa. Mam wielu znajomych co robią w marmurach/granitach, oknach, ogólnie wykończeniówce "z wyższej półki" i wszyscy zgodnie twierdzą, że najlepiej interes im się kręci zaraz po powodziach jak Sandomierz i jemu podobne miejscówki wykańczają swoje domy--> ba juz wille, za pieniądze od państwa pomimo, że sami nie są ubezpieczeni. W sumie żałuje, że sam nie pojechałem w trasę w czasie wyborów, poskomlałbym "jak mam żyć?" itp, może wtedy nie musiałbym zapłacić 6tyś zł za ubezpieczenie kredytu na dom, czy prawie 2tyś zł za pełne ubezpieczenie samochodu. Przecież mam dopiero 25lat, zapierdzielam po 10 godzin dziennie żeby żyć na jakimś "przyjemnym" poziomie, więc czemu mam wydawać swoje ciężko zarobione pieniądze żeby w razie "W" dostać kasę z ubezpieczenia, którą inni dostają za darmo
  • jaciek
  • Zablokowany

Odp:Allegro 03/02/2012 11:28 #43708

Święta słowa, jakikolwiek socjal to zło w czystej postaci, niestety każdy boi się cokolwiek z tym zrobić bo banda pieprzonych nierobów zacznie się awanturować.
  • subek
  • Użytkownik

Odp:Allegro 03/02/2012 11:37 #43709

"socjal to zło w czystej postaci" za te słowa przyznaję Ci Pulitzera
  • jaciek
  • Zablokowany

Odp:Allegro 03/02/2012 12:51 #43712

Przypomina mi się tekst z rozmowy Norka z Karolem z Miodowych Lat "Musiał sprzedać biznes,bo zarabiał tak dużo,że mu na podatki nie starczyło" I tak dochód z mojej działalności gospodarczej po podzieleniu się z państwem wynosi około 60% całej otrzymanej kwoty. ZUS został podniesiony, kosztuje prawie 950zł/m-c , pomimo wykazania kosztów dochodu US potrafi wysępić ode mnie 20%... Ciężko prowadzić w tym kraju firmę. Nic, tylko rejestrować działalność w cywilizowanych krajach i tam płacić symboliczne składki (np.Anglia). Niestety "fachowość" mojej pracy nie pozwala mi na to - moje uprawnienia nie są tam honorowane. A wracając do Allegro - większość działających na wielką skalę allegrowych sprzedawców wystawia paragony lub faktury vat - jest to sprzedaż opodatkowana i było by dla nich krzywdą, żeby płacić od tego podatek po raz kolejny.
  • Miniv
  • Użytkownik

Odp:Allegro 05/02/2012 12:56 #43811

allegro.pl/trixie-karmnik-automatyczny-d...ych-i2098412872.html

Używa ktoś może takiego karmnika? Dobry na czas Urlopu.
  • Olo70
  • Użytkownik
Kocham wolność i kobiety, pracę w d...e mam niestety....

Odp:Allegro 05/02/2012 14:11 #43813

Będzie dobry. Ważne żeby granulat nie złapał wilgoci.
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp:Allegro 13/02/2012 18:25 #44235

• Nicolaus
  • Użytkownik (1 ostrz.)

Odp:Allegro 13/02/2012 18:33 #44239

Niezłe taki litraż dla papuziej spoko:P Jeszcze w jakim stanie ta ryba
  • Agro
  • Użytkownik (2 ostrz.)

Odp:Allegro 13/02/2012 21:59 #44254

Ale wzięła łupek pod pachę i poszła w siną dal...
  • deadend
  • Użytkownik
Wygenerowano w 0.23 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.