poniedziałek, sierpień 03, 2020
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Uaru amphiacanthoides + oscary??
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Uaru amphiacanthoides + oscary??

O:Uaru amphiacanthoides + oscary?? 11/11/2007 22:48 #1195

kazik napisał:
Kilku domorosłych filozofów mających po kilka ( 4-7 ) i piszących swoje wywody potrafi z tej ryby zrobić potwora, przy którym stajesz się niewolnikiem akwarium, kazik

Nie chodowałem nigdy Patet, dla paletkarzy jestem tylko chodowcą Skalarów, bo tak na prawdę ta ryba moim zdaniem czni jednak z akwarysty niewolnika. Przeglądam paletkarskie fora, czy to PKMD, czt Mysiara i generalnie obserwuję, że co najmniej połowa postów tam jest o chorobach, leczeniu, mikroskopach i Bóg jeden wie czym jeszcze z chorobami związanym, o parametrach wody nie wspominam. I dlatego właśnie, że nie mogę poświęcić pasji tyle czasu ile potrzebujują Palety, dlatego właśnie ich nie mam. Dlatego kolejne akwarium, nibagatelnej pojemności (600) stawiam dla Pawiookich. Akwarystyka jest moją pasją, ale dla niej nie otworzę laboratoium z mikroskopami, lekami i setką probówek, a tego właśnie wymaga chodowla Palet.
  • King
  • Moderator

O:Uaru amphiacanthoides + oscary?? 12/11/2007 09:27 #1201

Podstawą jest kupno zdrowych ryb, jeżeli ktoś kupuje ryby niewiadomego pochodzenia (lub u pseudo hodowcy kupującego na giełdzie w Łodzi) \"jazdę\"z nimi ma na własne zyczenie. Na dzień dzisiejszy podstawowym kryterium przy zakupie jest cena a nie jakość. Wiedza (podstawowa) ludzi to już inna sprawa, zapraszam do Swarzędza - zmienisz zdanie na temat niewolnictwa.
kazik
  • kazik
  • Użytkownik
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.15 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.