czwartek, kwiecień 18, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

pyłki w wodzie
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: pyłki w wodzie

pyłki w wodzie 20/01/2019 09:52 #50630

akwarium ma 450l,mam filtr wew.aqael 2000 turbo (orginalna gąbka i ceramika),filtr kubełkowy jbl e1501 z wymienioną podkładką bez uszczelki( filtr ma na wlocie prefiltr ehaim ),w akwarium 3 młode pawiookie ok.8cm i jedna duża ok.20-25cm ,gibiceps ok.30cm ,woda jest przejrzysta tylko mam pełno paprochów pływających w niej czy to wina filtrów czy urok tych pielęgnic ?myślę nad zmianą gąbki z wew.na wlot do jbl a prefiltr ehaim na wew. bez tej ceramiki sam prefiltr pomoże?
  • Monis
  • Użytkownik

Odp: pyłki w wodzie 21/01/2019 11:05 #50636

W tym turbo gąbkę zmień na watę. Warto mieć zapas bo będzie się szybko zapychać ale powinno pomóc w poprawie klarowności wody.
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.12 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.