sobota, listopad 27, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

cytowanie
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: cytowanie

Odp:cytowanie 13/08/2011 19:11 #38650

klata1981 napisał:
Rmboss prosze Cie,wez cytuj oszczedniej. cytujesz czesto niepotrzebne zdania.ciezko odczytac do czego nawiazujesz

Sorry.

Tak na marginesie jest na gorze kazdego cytowania autor - jego nick. Stad wiadomo kogo cytuje, staram sie skracac i postaram sie jeszcze bardziej.

Rafal
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:cytowanie 13/08/2011 19:16 #38652

Autora zostaw ale to co on cytuje mozna zawezic
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:cytowanie 13/08/2011 19:23 #38654

klata1981 napisał:
Autora zostaw ale to co on cytuje mozna zawezic

Tak tylko z jakiegos wzgledu na informatyce sie nie znam az tak i ten portal robi cos takiego jak cytowanie w cytowaniu. HTML pewnie czy jak sie to zwie. Jak np cytuje Ciebie jako jedynego autora - jest ok, ale gdy chce zacytowac 5 osob np i proboje zmienic tresc to sie motam ktore znaczniki HTML jak: [, ], , i quote itp...mam wykasowac zedby cytowanie mialo sens i nie zmienilo sie na tresc pisana.

Klata zacytuj mnie teraz wtedy ja zacytuje Ciebie - zrobmy doswiadczenie.

Rafal
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:cytowanie 13/08/2011 21:08 #38655

rmboss napisał:
Klata zacytuj mnie teraz wtedy ja zacytuje Ciebie - zrobmy doswiadczenie.

Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.19 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.